Jak to všechno začalo

Ráda bych Vám představila sebe i svou milovanou smečku čtyřnohých miláčků.

Mým snem od mala bylo mít berňáčka, ačkoliv jsem toho o něm moc nevěděla, zamilovala jsem se již v dětství do krásy a elegance tohoto psa. Chodila jsem jako malá kolem jednoho domečku, kde měli na zahradě dva nádherné berňáčky.. a zakoukala jsem se...

Nápad s pořízením vlastního berňáka se vyklubal po nastěhování do domečku s velkou zahradou, kde můj dětský sen dostal reálnější podobu, sběr informací o plemeni nabral na obrátkách a jednoho dne jsem zvedla telefon, zavolala do chovatelské stanice Nebeská Hvězda, kde byly štěňátka k odběru a už nebylo úniku;o)  Chtěla jsem kamaráda k domečku, člena rodiny, lásku, parťáka, mazlíka, ochránce a hračku v jednom. Z Andyho jsem byla nadšená od začátku, jelikož byl z celého vrhu jiný, měl fialovou stužku a byl jak medvídek, chlupatá živá koule. Jelikož jsem mezi zájemci o štěňátka nebyla první, pár dnů jsem musela čekat na výběr zájemců přede mnou a moc jsem doufala, že fialový pejsek zůstane můj, protože to byla láska na první pohled.. moje srdeční záležitost, kterou je dodnes;o)

Svého prvního cotonka jsem si přivezla ze Zlína od paní chovatelky Hanky a náš cotonek Kenýsek aneb Avantgarde Image from Christofland,se stal plnohodnotným milovaným členem naší rodiny. Přes Andyho jsem se dostala k paní Hance a plemenu Cotonků. Malého pejska jsem chtěla již delší dobu,ale konkrétní nápad pořídit si Cotonka vznikl až zcela náhodně,téměř ze dne na den,v červenci 2012, po několika povídáních s Hankou:-) svého poněkud rychlého a pošetilého rozhodnutí jsem dodnes neolitovala, neboť Kenýsek je jedna z nejlepších věcí, co mně v životě mohly potkat. Svou milou povahou,oddaností, veselou dušičkou a láskou si nás doma všechny získal a je to naše milované zlatíčko :-)

No a Jewel k nám doputoval úplně neplánovaně.. Paní chovatelka z chs Ráj Karpat mě oslovila s nabídkou štěňátka, neboť viděla, že láska ke čtyřnožcům je u nás opravdová a měla zájem ponechat si toho krásného psího kluka v dosahu, pro případné nevěsty.. Jelikož jsem tou dobou byla doma, a měla času nazbyt, nebylo to dlouhé rozhodování... A tak mám od roku 2013 smečku tří člennou.. :)